کرک نرم افزار dicomjet

کرک نرم افزار Dicomjet

کرک نرم افزار dicomjet

نرم افزار Dicomjet توسط تیم king of crackکرک شده است.

برای تهیه این نرم افزار یا نسخه های دیگر لطفا با شرکت تماس گرفته یا فرم درخواست کرک را پر نمایید.

کرک نرم افزار dicomjet

آیا به دنبال جایگزینی برای چاپ تصاویربرداری های درمانی بر روی فیلم هستید؟

DICOMJet راهکاری نرم افزاری است که چاپگر اداری شما را به یک چاپگر پیشرفته DICOM تبدیل می کند. DICOMJet قادر است درخواست های مبتنی بر چاپ تصاویر را مستقیما از کنسول مربوطه دریافت کرده و سپس آن را به درخواست های استاندارد چاپ تصاویر که در محیط ویندوز قابل شناسایی است ترجمه کرده و آن را برای چاپگرهای اداری موجود در دفتر شما ارسال کند. یک سیستم متشکل از یک کامپیوتر رو میزی قارد است این نرم افزار را به راحتی اجرا کند و با وجود یک پرینتر معمولی اداری می توان از کارکردهای یک پرینتر فیلم DICOM بهره برد. استفاده از این نرم افزار امکان صرفه جویی بسیار زیادی را در هزینه ها فراهم می کند و در کمتر از چند هفته هزینه ای که بابت خرید این نرم افزار شده است با صرفه جویی هایی که در ارائه خدمات ایجاد می کند جبران می شود.

کیفیت چاپ بسیار بالا در حد نیازمند برای تشخیص

استفاده از نرم افزار DICOMJet در کنار یک چاپگر کاغذی دارای کیفیت بسیار بالا ، امکان دسترسی به نسخه های چاپی تصاویر با کیفیت بسیار بالا که حتی برای تشخیص نیز قابل استفاده هستند را فراهم می کند. با توجه به واسط کاربری بسیار قدرتمند و ملموس آن این نرم افزار ابزارهای پیشرفته ای را برای بهینه کردن کیفیت تصاویر حتی در حالت استفاده از یک روش خاص را در اخیتار کاربران قرار می دهد.

ابزار بازاریابی قدرتمند برای مراکز درمانی

DICOMjet امکان سفارشی کردن و تغییر تنظیمات پیش زمینه را برای برگه های پرینتی فراهم می کند به طوری که می توان برای برگه ها سربرگ و پانوشت های مشخصی را تعریف و وارد کرد و این امر در مورد تصاویر و متون امکان پذیر است. موسسات درمانی می توانند لوگو، پیام و یا شعار موسسه خود را بر روی هر یک از صفحات قابل چاپ درج کنند و حتی می توانند رنگ زمینه را نیز تغییر دهند. برگه های چاپ شده با کیفیت و ظاهر بسیار زیبا بیماران را راضی کرده و به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای مراکز درمانی عمل می کند

توزیع مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست تصویربرداری های درمانی
چاپ تصاویر درمانی از طریق DICOMJet بسیار مقرون به صرفه و ارزان است این ابزار ابزاری بسیار مفید و ارزشمند برای بیماران و پزشکان است. ارسال نهایی نسخه های کاغذی چاپ شده به آسانی امکان پذیر بوده و آلودگی های محیط زیستی کمتری را ایجاد کرده و با ارسال نهایی کاغذهای فیلم متفاوت است. انتخاب DICOMJET به معنی انتخاب یک راهکار چاپ قدرتمند، بسیار قابل اطمینان ، بدون دردسر ، با پشتیبانی حرفه ای ، استاندارد وراهکاری مکمل راهکارهای چاپی DICOM است. این محصول تا کنون صدها بار در سرتاسر جهان نصب و مورد استفاده قرار گرفته و همه این ها موکد ارزش این محصول است.

تحقق نیاز به دسترسی و نگهداری از نسخه های نوشتاری چاپ شده در دنیای دیجیتال سیستم های ارتباطاتی و آرشیو تصاویر و عکس های درمانی (pacs)

جهت تهیه کپی تصاویر آزمایش و ارائه آن به بیمار و یا ضمیمه کردن تصاویر به گزارش وضعیت بیمار جهت ارجاع به پزشک مربوطه وجود دارد
نسخه چاپی تصویربرداری های درمانی انجام شده نسبت به سایر ابزارهای تشخیصی برای اغلب کاربران به سرعت قابل دسترسی بوده و می توان گفت که کارامد ترین ابزار برای اغلب کاربران به شمار می رود
DICOM Jet تهیه نسخه های چاپی از تصویربرداری های درمانی انجام شده را به یک اتفاق سریع و مطلوب تبدیل می کند.

آیا به یک ابزار ارتباطاتی سریع برای همراه کردن مواردی به عنوان ضمیمه به گزارش های تشخیصی نیازمندید؟

نسخه های چاپی کاغذی تصاویربرداری های درمانی هنگامی که در کنار خود گزارش تشخیصی را نیز داشته باشند، سریعترین، کارامدترین و راحت ترین ابزار ارتباطاتی برای بیمار و پزشک می باشد. امکان نوشتن تفاسیر بر روی گزارش های کاغذی چاپی و پست کردن آنها امری بسیار آسان است.