شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از نصب یک نرم افزار با اینکه تمام مراحل نصب را درست انجام داده اید اما برنامه اجرا نمی شود یا بعد از مدتی مثلا دو هفته نرم افزار از کار می افتد. در واقع یکی از دلایل این امر این است که شركت هاي نرم افزاري از اين طريق محصولاتشان را در اختيار شما قرار مي دهند تا آن را تست کنيد و در صورت علاقه مندي يا احتياج به آن بازي يا نرم افزار شما را ترغيب به خريد آن نرم افزار کنند. حالا برای اینکه بتوان بدون وجود این نوع محدودیت ها از این محصولات نرم افزاری استفاده کنیم باید آنها را کرک کنیم. کرک یعنی هک کردن نرم افزار و افرادی که کرک می‌کنند را کرکر گفته می‌شود. در کشور ایران به علت نبود قانون حق کپی یا کپی رایت انبوهی از نرم افزار های کرک شده در دسترس کاربران هستند مانند نرم افزار فتوشاپ که در ایران بسیار ارزان فروخته می‌شود. نرم‌افزار کرک شده دارای اعتباری برای شرکت سازنده آن نمی‌باشد و معمولا قابلیت به روز رسانی را نیز دارا نیست.
تیم پادشاه کرک نرم افزار بعد از بین بردن قفل های امنیتی یک پچ (Patch) تولید میکند. حالا به چه درد میخوره این پچ؟ برای اینکه وقتی شما نرم افزار را باز میکنید دیگر صفحه ای مثلا به نام( لطفا سریال نرم افزار و یا.... وارد نمایید) را از بین می برد و شما با اجرا آن پچ بر روی سیستم خود دیگر با چنین صفحه هایی مواجه نمی شوید.
کیجن (Keygen) همان سریال نرم افزار می باشد که توسط پادشاه کرک ارایه میشود. خب این دیگه به چه درد میخوره؟ با ارایه داشتن کیجن شما میتوانید به تمام سریال های واقعی آن نرم افزار دسترسی داشته باشید و پر کاربرد ترین آن فروش نرم افزار با لایسنس واقعی می باشد. لازم به ذکر است که قیمت پروژه های کیجن بالا تر از پچ می باشد!
دانگل سخت افزاری یا قفل سخت افزاری (Dongle) مانند فلش مموری میباشد که باعث افزایش ضریب امنیت نرم افزار میشود. به این معنی که هروقت شما نرم افزاری که قفل سخت افزاری (Dongle) دارد را بخواهید اجرا کنید ابتدا باید دانگل را وارد پورت Usb یا.... کنید و سپس نرم افزار را اجرا کنید تا باز شود. حالا چاره ما چیست که قفل سخت افزاری داریم 🙁 ؟ تیم پادشاه کرک با دانش چندید ساله خود این مشکل را برطرف کرده است! یعنی آیا امکان اجرا نرم افزار بدون دانگل امکان پذیر است؟ بله؛ ما میتوانیم قفل سخت افزاری شما را برداشت و بدان اتصال آن نرم افزار باز شود. تازه، می توانید اگر تمایل به گذاشتن قفل سخت افزاری دیگری بر روی نرم افزار هم داشته باشید، ما ما در خدمتیم 🙂
خیر، تمام نرم افزار هایی که کرک میشود فقط برای همان نسخه ای میباشد که شما درخواست داده اید و برای کرک نسخه بعد باید یک سفارش دیگر ثبت کنید! لازم به ذکر است کرک نسخه جدید هزینه کمتری دارد.
خوشبختانه بله؛ شما میتوانید با ثبت سفارش خود و تعیین تغییرات مورد نیاز نرم افزار را سفارشی سازی کنید. برخی از تغییرات شامل (تغییر عکس،متن،لوگو،منو و....) میباشد.
برای ثبت سفارش خود میتوانید: * از طریق فرم درخواست کرک * تماس با شرکت * چت آنلاین
بله؛ در صورتی این امکان وجود دارد که خود شما تولید کننده نرم افزار باشید، در غیر این صورت هیچ نرم افزار ایرانی کرک نمی شود!
بله؛ برای انجام تمام پروژه ها نیاز به واریز پیش پرداخت می باشد.
باید عرض شود که اگر پروژه از طرف ما کنسل شود وجه بلافاصله به حساب سفارش دهنده واریز می شود. اما اگر پروژه از طرف شما بعد از واریز پیش پرداخت کنسل شود وجه پیش پرداخت شده عودت داده نمی شود! این امر هم برای اطمینان کار ما می باشد که بیهوده بر روی یک نرم افزار وقت گذاشته نشود.
بله؛ باتوجه به درخواست های زیاد نرم افزار ، شرکت یک کف قیمتی ۲۰ میلیون ریالی برای قبول سفارشات تعیین نموده است.
هنگام بررسی پروژه شرکت ۳ قیمت به مشتری اعلام میکند که عبارتند از: تک کاربره - چندکاربره - انحصاری ***** تک کاربره: کرک فقط برروی یک سیستم اجرا می شود و قابلیت انتقال به سیستم دیگری را ندارد.***** چندکاربره: کرک را میتوانید برروی سیستم های مختلفی نصب نمائید.***** انحصاری:علاوه برچند کاربره بودن نرم افزار بعد از تحویل سفارش به مشتری کرک نرم افزار به مدت ۱۸ ماه انحصاری می ماند به این معنی که به مدت ۱۸ ماه کرک درسایت ما قرار نمیگیرد و در صورتی که مشتری دیگری سفارش دهد ما شماره سفارش دهنده اول را به مشتری جدید اعلام میکنیم.