کرک نرم افزار anybody 7.1

کرک نرم افزار AnyBody 7.1

کرک نرم افزار AnyBody 7.1

کرک نرم افزار Anybody 7.1 توسط king of crack کرک شده است.

برای تهیه این نرم افزار یا نسخه های دیگر لطفا با شرکت تماس گرفته یا فرم درخواست کرک را پر نمائید.

توضیحات مختصر نرم افزار:

براي تحليل نیروها و حركات اعضاء بدن از مدل‌های اسكلتی-عضلانی استفاده می شود. در اين مدل‌ها تنها استخوان‌بندی و عضلات مدل شده و ساير اجزاء برای ساده‌سازی مدل نمی شوند. استخوان‌ها به عنوان اجزائی صلب كه توسط مفاصل به يگديگر وصل شده و ماهيچه‌ها به عنوان تارهايی كه فقط قابليت ايجاد نيروی كششی را دارند، در نظر گرفته می شوند.

در بین نرم‌افزارهای موجود در زمینه‌ی مدل‌سازی اسکلت-عضلانی یکی از نرم افزار های تخصصی مهندسی پزشکی نرم افزار AnyBody می باشد، نرم‌افزار مدل‌سازی AnyBody به عنوان قوی‌ترین ابزار مدل‌سازی و شبیه سازی  می باشد که نمونه های مدل‌سازی شده در این نرم‌افزار به صورت آزمایشگاهی تأیید شده‌ و مقالات علمی قابل توجهی در زمینه مهندسی پزشکی به آن ارجاع داده شده‌اند، لذا برای بیشتر پروژه های مهندسی پزشکی جهت مدل‌سازی و شبیه سازی بیومکانیکی از کرک نرم‌افزار ۷٫۱ AnyBody استفاده می شود.

ویژگی های نرم افزار مدل سازی AnyBody در مهندسی پزشکی

۱ – امکان مدیریت مدل عضو یا بدن با جزئیات بی سابقه (تا ۱۰۰۰ عضله)

۲ – به دست آوردن شناخت و اطلاعات بی نظیر از سینتیک داخل بدن برای یک محیط معین

۳ – امکان ایجاد تغییرات در مدل با استفاده از زبان برنامه نویسی AnyScript،

۴ – فراهم سازی امکان طراحی محصول با استفاده از بهینه سازی پارامترهای مدل،

۵ – امکان وارد کردن اطلاعات حاصل از سیستم‌های ضبط حرکات به مدل برای به راه اندازی مدل AnyBody،

۶ – امکان استخراج اطلاعات بدست آمده از تحلیل مدل برای وارد کردن به نرم افزارهای تحلیلی اجزاء محدود،

۷ – امکان اجرا بر روی کامپیوترهای خانگی.

نرم افزار AnyBody در چند سطح مختلف و با توجه به جزئیات لازم برای مدل شبیه سازی شده و کاربرد،مورد استفاده قرار می گیرد:

۱ – بارگذاری یک مدل ایجاد شده توسط شخص دیگر و تغییر پارامترهای ساده‌ای مانند بار یا وضعیت مدل. برای مثال مدل حالت ایستاده بدن که از نمونه‌های آماده این نرم افزار می‌باشد به کاربر اجازه می دهد تا در نقاط معینی بار دلخواه خود را وارد آورده و سپس نرم افزار به محاسبه نیروهای عضلانی می‌پردازد.

۲ – اصلاح مدل ایجاد شده توسط دیگران به گونه‌ای که خواسته‌های کاربر را برآورده کند.

۳ – ایجاد یک مدل جدید با استفاده از عضوهای از پیش ساخته شده که در نمونه‌های آماده این نرم‌افزار موجود می‌باشد و سپس اعمال شرایط مرزی و ساخت محیطی که مدل قرار است با آن اثر متقابل داشته باشد. برای مثال ساخت مدل یک حرکت ورزشی مانند ژیمناستیک بر روی زمین.

۴ – ساخت مدل با استفاده از تنها یک عضو از نمونه‌های آماده نرم‌افزار، این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد که کنترل بیشتری بر روی عضوهایی از بدن که در مدل نقش اساسی را دارند داشته باشد. برای مثال بررسی بیشتر بر روی نیروهای داخلی در تنها یک عضو.

۵ – امکان ساخت یک مدل جدید و محیط مرتبط با آن. این امکان به کاربرانی توصیه می‌شود که علاقمند به گسترش مدل خود می‌باشند اما نمونه‌های آماده این نرم افزار نمی‌تواند تمامی نیازهای آن‌ها را تحت پوشش خود قرار دهد. برای مثال جزئیاتی از قطعات بدن یا یک اتصال و یا مدل حیوانات مختلف.

کرک نرم افزار anybody 7.1